Bio-D Tekutý prací gel s vůní jalovce a mořské řasy (5 l) - pro bílé i barevné prádlo

Bio-D Tekutý prací gel s vůní jalovce a mořské řasy (5 l) – pro bílé i barevné prádlo


879 

Bio-D Tekutý prací gel s vůní jalovce a mořské řasy (5 l) – pro bílé i barevné prádlo od výrobce Bio-D máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Univerzální, koncentrovaný tekutý prací prostředek na bílé i barevné prádlo, použitelný v pračce i pro ruční praní. Má unikátní a velmi příjemnou vůni jalovce a mořské řasy díky obsahu směsi éterických olejů. Vhodný i pro velmi jemné materiály jako hedvábí, kašmír nebo vlna. Je účinný již od 30 °C, použitelný pro všechny prací teploty. Hypoalergenní, vhodný i pro citlivou pokožku a děti.  Vyrobený v britské rodinné firmě Bio-D důsledně šetrným procesem z přísad nejvyšší kvality s cílem minimálního dopadu na životní prostředí. Neobsahuje fosfáty, EDTA, ropné deriváty, formaldehyd, enzymy, GMO látky ani umělé vůně či umělá barviva. Netestováno na zvířatech (s certifikátem HHPS), žádné živočišné přísady.

Vlastnosti

  • Země původu: Velká Británie
  • Počet pracích dávek: 1 l: 25 dávek, 5 l: 125 dávek
  • Složení: 5-15 %: rostlinná draselná sůl z kokosu, etanol, neiontové povrchově aktivní látky. Méně než 5 %: aniontové povrchově aktivní látky, citrát sodný, amfoterní povrchově aktivní látky, kyselina citrónová, éterické oleje: koriandr setý, kmín římský, citroník obecný, pomeranč červený, citroník kyselý, rozmarýn lékařský, kajeput střídavolistý, borovice lesní.
  • Další parametry máme zde.
Země původu

Velká Británie

Počet pracích dávek

1 l: 25 dávek, 5 l: 125 dávek

Složení

5-15 %: rostlinná draselná sůl z kokosu, etanol, neiontové povrchově aktivní látky. Méně než 5 %: aniontové povrchově aktivní látky, citrát sodný, amfoterní povrchově aktivní látky, kyselina citrónová, éterické oleje: koriandr setý, kmín římský, citroník obecný, pomeranč červený, citroník kyselý, rozmarýn lékařský, kajeput střídavolistý, borovice lesní.

Objem

5 l