Bio-D Tekutý prací gel bez vůně (1 l) - vhodný i pro velmi jemné materiály

Bio-D Tekutý prací gel bez vůně (1 l) – vhodný i pro velmi jemné materiály


169 

Bio-D Tekutý prací gel bez vůně (1 l) – vhodný i pro velmi jemné materiály od výrobce Bio-D máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:

Přejděte do e-shopu


Univerzální, koncentrovaný tekutý prací prostředek na bílé i barevné prádlo, použitelný v pračce i pro ruční praní. Vhodný i pro velmi jemné materiály jako hedvábí, kašmír nebo vlna. Je účinný již od 30 °C, použitelný pro všechny prací teploty. Hypoalergenní, vhodný i pro citlivou pokožku a děti.  Vyrobený v britské rodinné firmě Bio-D důsledně šetrným procesem z přísad nejvyšší kvality s cílem minimálního dopadu na životní prostředí. Neobsahuje fosfáty, ropné deriváty, konzervanty, enzymy, GMO ani umělé vůně. Netestováno na zvířatech (s certifikátem HHPS), žádné živočišné přísady.

Vlastnosti

  • Země původu: Velká Británie
  • Počet pracích dávek: 1 l: až 25 pracích dávek, 5 l: až 125 pracích dávek
  • Složení: 5-15%: rostlinná draselná sůl z kokosu, etanol, neiontové povrchově aktivní látk. Méně než 5%: aniontové povrchově aktivní látky, citrát sodný, amfoterní povrchově aktivní látky, kyselina citrónová.
  • Další parametry máme zde.
Země původu

Velká Británie

Počet pracích dávek

1 l: až 25 pracích dávek, 5 l: až 125 pracích dávek

Složení

5-15%: rostlinná draselná sůl z kokosu, etanol, neiontové povrchově aktivní látk. Méně než 5%: aniontové povrchově aktivní látky, citrát sodný, amfoterní povrchově aktivní látky, kyselina citrónová.

Objem

1 l