Bio-D Odstraňovač skvrn a dezinfekce plenek (500 g) - přísada k pracímu prášku

Bio-D Odstraňovač skvrn a dezinfekce plenek (500 g) – přísada k pracímu prášku


109 

Bio-D Odstraňovač skvrn a dezinfekce plenek (500 g) – přísada k pracímu prášku od výrobce Bio-D máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Unikátní prostředek, který účinně odstraní skvrny a dezinfikuje textilní pleny bez nutnosti převařování. Funguje jako přísada k vašem pracímu prášku nebo pro namáčení prádla před praním v rukách i v pračce. Účinkuje už při nízkých teplotách. Vyrobený v britské rodinné firmě Bio-D důsledně šetrným procesem z přísad nejvyšší kvality s cílem minimálního dopadu na životní prostředí. Neobsahuje fosfáty, EDTA, ropné deriváty, formaldehyd, enzymy, GMO látky ani umělé vůně či umělá barviva. Netestováno na zvířatech (s certifikátem HHPS), žádné živočišné přísady.

Vlastnosti

  • Počet pracích dávek: až 33 pracích dávek
  • Dávkování: 1 polévková lžíce ke standardní dávce pracího prášku
  • Složení: 5-15%: uhličitan sodný, peruhličitan sodný, organické sekvestrační činidlo. Méně než 5%: aniontové povrchově aktivní látky, koloidy celulózy.
  • Další parametry máme zde.
Počet pracích dávek

až 33 pracích dávek

Dávkování

1 polévková lžíce ke standardní dávce pracího prášku

Složení

5-15%: uhličitan sodný, peruhličitan sodný, organické sekvestrační činidlo. Méně než 5%: aniontové povrchově aktivní látky, koloidy celulózy.

Hmotnost

500 g