Bio-D Mýdlo s konopnými otrubami (95 g) - ručně vyráběné

Bio-D Mýdlo s konopnými otrubami (95 g) – ručně vyráběné, v bio kvalitě


59 

Bio-D Mýdlo s konopnými otrubami (95 g) – ručně vyráběné, v bio kvalitě od výrobce Bio-D máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Ručně vyráběné mýdlo s konopnými otrubami v bio kvalitě. Vhodné i pro citlivou pokožku, kterou jemně čistí a dodává jí proteiny. Vyrobený v britské rodinné firmě Bio-D důsledně šetrným procesem z přísad nejvyšší kvality s cílem minimálního dopadu na životní prostředí. Neobsahuje fosfáty, EDTA, ropné deriváty, formaldehyd, enzymy, GMO látky ani umělé vůně či umělá barviva. Netestováno na zvířatech (s certifikátem HHPS), žádné živočišné přísady.

Vlastnosti

  • Země původu: Velká Británie
  • Složení: Sodium cocoate (kokoát sodný), Sodium olivate (olivový olej), Aqua (voda), Cannabis sativa (hemp) oil (konopný olej), Butyrospermum parkii (shea) butter (bambucké máslo), Cannabis sativa (hemp) bran (otruby z konopí setého v BIO kvalitě), Oat bran fragrance (vůně ovesných otrub)
  • Hmotnost: 95 g
  • Další parametry máme zde.
Země původu

Velká Británie

Složení

Sodium cocoate (kokoát sodný), Sodium olivate (olivový olej), Aqua (voda), Cannabis sativa (hemp) oil (konopný olej), Butyrospermum parkii (shea) butter (bambucké máslo), Cannabis sativa (hemp) bran (otruby z konopí setého v BIO kvalitě), Oat bran fragrance (vůně ovesných otrub)

Hmotnost

95 g