Bio-D Leštidlo (oplach) do myčky (750 ml) - hypoalergenní a vysoce účinné

Bio-D Leštidlo (oplach) do myčky (750 ml) – hypoalergenní a vysoce účinné


125 

Bio-D Leštidlo (oplach) do myčky (750 ml) – hypoalergenní a vysoce účinné od výrobce Bio-D máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Vysoce účinný a ekonomický prostředek pro všechny typy myček. Používejte nejlépe spolu s Bio-D Práškem do myčky. Hypoalergenní, vhodný i pro citlivou pokožku. Bez vůně. Výrobky Bio-D neobsahují: fosfáty, EDTA, enzymy, triklosan, optické zjasňovače, chemické konzervanty methylisothiazolinone a benzisothiazolinone, ropné deriváty, formaldehyd, glycerín, bělidla na bázi chlóru, geneticky modifikované látky (GMO), lanolín, lůj, ftaláty, umělé vůně ani umělá barviva. Produkty ani přísady nejsou testované na zvířatech (mají HHPS certifikát), neobsahují žádné živočišné složky a všechny jsou tak vhodné pro vegany.

Vlastnosti

  • Certifikáty: HCS, Vegan Society, Best Buy label
  • Země původu: Velká Británie
  • Složení: Methylated Spirits (denaturovaný ethanol) (1 – 5 %); Sodium lauryl ether sulfate (0,1 – 1 %); Coconut oil diethanolamide (0,1 – 1 %); Sodium hydroxide (hydroxid sodný) (< 0,1 %)
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

HCS, Vegan Society, Best Buy label

Země původu

Velká Británie

Složení

Methylated Spirits (denaturovaný ethanol) (1 – 5 %); Sodium lauryl ether sulfate (0,1 – 1 %); Coconut oil diethanolamide (0,1 – 1 %); Sodium hydroxide (hydroxid sodný) (< 0,1 %)

Objem

750 ml