Bio-D Čistič na sklo a zrcadla (500 ml) - pro dokonale čistá okna a zrcadla

Bio-D Čistič na sklo a zrcadla (500 ml) – pro dokonale čistá okna a zrcadla


119 

Bio-D Čistič na sklo a zrcadla (500 ml) – pro dokonale čistá okna a zrcadla od výrobce Bio-D máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Přírodní prostředek ve spreji, se kterým snadno a účinně vyčistíte veškeré lesklé a hladké povrchy. Hypoalergenní, vhodný i pro citlivou pokožku. Bez alkoholu a rozpouštědel. Výrobky Bio-D neobsahují: fosfáty, EDTA, enzymy, triklosan, optické zjasňovače, chemické konzervanty methylisothiazolinone a benzisothiazolinone, ropné deriváty, formaldehyd, glycerín, bělidla na bázi chlóru, geneticky modifikované látky (GMO), lanolín, lůj, ftaláty, umělé vůně ani umělá barviva. Produkty ani přísady nejsou testované na zvířatech (mají HHPS certifikát), neobsahují žádné živočišné složky a všechny jsou tak vhodné pro vegany.

Vlastnosti

  • Původ vůně: přírodní
  • VAROVÁNÍ: Způsobuje mírné podráždění kůže. Způsobuje vážné podráždění očí.
  • Složení: Acetic acid, glacial (1 – 5 %); Coconut oil diethanolamide (0,1 – 1 %); Alcohol ethoxylate sulfated sodium salt (< 0,1 %) ; sodium hydroxide (hydroxid sodný) (< 0,1 %); Orange sweet oil (éterický olej sladký pomeranč) (< 0,1 %)
  • Další parametry máme zde.
Původ vůně

přírodní

VAROVÁNÍ

Způsobuje mírné podráždění kůže. Způsobuje vážné podráždění očí.

Složení

Acetic acid, glacial (1 – 5 %); Coconut oil diethanolamide (0,1 – 1 %); Alcohol ethoxylate sulfated sodium salt (< 0,1 %) ; sodium hydroxide (hydroxid sodný) (< 0,1 %); Orange sweet oil (éterický olej sladký pomeranč) (< 0,1 %)

Objem

500 ml