Ben & Anna Bělící zubní prášek se skořicí (45 g) - zanechá svěží dech

Ben & Anna Bělicí zubní prášek se skořicí (45 g) – zanechá svěží dech


229 

Ben & Anna Bělicí zubní prášek se skořicí (45 g) – zanechá svěží dech od výrobce Ben & Anna máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Pokud rádi experimentujete a i v oblasti zubní hygieny vás lákají nové zážitky, rozhodně vyzkoušejte tento báječně vonící skořicový prášek od mladé německé značky Ben & Anna. Funguje na stejném principu jako zubní pasta, jen má jinou konzistenci. Je velmi jemně pěnivý a díky tomu se jednotlivé složky dostanou i na těžko přístupná místa. I přesto, že je skořicový, zanechá ve vašich ústech příjemný svěží pocit.  Prášek vaše zuby důkladně vyčistí, normalizuje pH v dutině ústní a tím přispívá ke snížení rizika zubního kazu. Zubní sklovinu nepoškrábe a zanechá v ústech svěží pocit a příjemný dech. Můžete jej používat samostatně nebo v kombinaci s oblíbenou zubní pastou. Ben & Anna není jen značka, je to skutečný, mladý a sympatický pár. Po dlouhých letech života v Berlíně, bušícím srdci Německa, se rozhodli vrátit zpět na venkov a žít v souladu s přírodou. A příroda je začala inspirovat natolik, že se vrhli do vývoje produktů, které budou splňovat jejich přísné požadavky.  

Vlastnosti

  • Hmotnost: 40 g
  • Země původu: Vyrobeno v Litvě
  • Materiál obalu: papírová krabička, skleněná dózička s kovovým víčkem, dřevěná špachtlička
  • Další parametry máme zde.
Hmotnost

40 g

Země původu

Vyrobeno v Litvě

Materiál obalu

papírová krabička, skleněná dózička s kovovým víčkem, dřevěná špachtlička

Složení

Hydrated Silica, Calcium Hydroxyapatite, Sodium Bicarbonate, Xylitol, Aroma, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Cinnamomum Cassia Bark Powder, Cinnamomum Cassia Leaf Oil, Cinnamal, Limonene