Bamboolik Svrchní kalhotky Duo na suchý zip - Nordic - nepromokavé

Bamboolik Svrchní kalhotky Duo na suchý zip – Nordic – nepromokavé


499 

Bamboolik Svrchní kalhotky Duo na suchý zip – Nordic – nepromokavé od výrobce Bamboolik máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


"Svrchňáky" z Bamboolikova systému AI2 Duo udrží oblečení prcka v suchu díky spolehlivé nepromokavé vrstvě a dvojímu lemování kolem nožiček. Kalhotky s vymazleným designem jsou šité na Moravě, z membránového materiálu a dalších látek testovaných podle normy Oeko-Tex Standard 100. Jsou voděodolné, přitom prodyšné a pokožka pod nimi může volně dýchat. Díky suchému zipu se svrchňáčky snadno zapínají a patentkami na přední straně hravě přizpůsobíte velikost. Drobečka tak kalhotky doprovodí od narození až po nočník (cca 4-15 kg). Když se léty prověřený princip látkové plenky spojí s inovativními nápady a vylepšováky, vznikne moderní česká látkovka Bamboolik. Uvědomělí lidé této firmy žijí a dýchají udržitelností a péčí o zdraví. Rozsévají myšlenku, že plenky – stejně tak jako naše planeta – rozhodně nejsou na jedno použití. Pleny, dámské vložky a další hygienické nezbytnosti z šetrných a ve velké míře lokálních materiálů zaujmou promyšlenou funkčností a neotřelým designem. Šité jsou na Moravě, z velké části v chráněných dílnách. Bamboolik tak na sebe bere nejen zodpovědnost za zdraví lidí a naší planety, ale pomáhá také znevýhodněným duším k lepší integraci do společnosti.  

Vlastnosti

  • Velikost: Univerzální. Vhodné pro děti od cca 4 do 15 kg.
  • Materiál: 100% polyester laminovaný polyuretanem (PUL), Lemování: 100% polyester (flís), Gumička: lastin – 100% polyuretan
  • Certifikáty: OEKO-TEX standard 100, Český výrobek
  • Další parametry máme zde.
Velikost

Univerzální. Vhodné pro děti od cca 4 do 15 kg.

Materiál

100% polyester laminovaný polyuretanem (PUL), Lemování: 100% polyester (flís), Gumička: lastin – 100% polyuretan

Certifikáty

OEKO-TEX standard 100, Český výrobek

Životnost

Testováno na 130 pracích cyklů. Při správné údržbě až dvojnásobek.