Bamboolik Přebalovací podložka - Lišky - s nepromokavou vrstvou

Bamboolik Přebalovací podložka – Lišky – s nepromokavou vrstvou


429 

Bamboolik Přebalovací podložka – Lišky – s nepromokavou vrstvou od výrobce Bamboolik máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Ať už si vaše dítko hoví v jakýchkoli plenkách, k přebalení potřebuje čistotu a pohodlí. Doma, venku, na cestách nebo u lékaře se pro tyto účely náramně hodí přebalovací podložka z měkoučkého bambusového froté. Spodní vrstvu ušily šikovné české ručičky z nepromokavého polyesteru. Díky tomu můžete podložku využít i jako nepropustnou "pojistku" do postýlky. Podložku snadno vyperete, splňuje standard OEKO TEX a veselý design promění přebalování ve veselý zážitek.  Když se léty prověřený princip látkové plenky spojí s inovativními nápady a vylepšováky, vznikne moderní česká látkovka Bamboolik. Uvědomělí lidé této firmy žijí a dýchají udržitelností a péčí o zdraví. Rozsévají myšlenku, že plenky – stejně tak jako naše planeta – rozhodně nejsou na jedno použití. Pleny, dámské vložky a další hygienické nezbytnosti z šetrných a ve velké míře lokálních materiálů zaujmou promyšlenou funkčností a neotřelým designem. Šité jsou na Moravě, z velké části v chráněných dílnách. Bamboolik tak na sebe bere nejen zodpovědnost za zdraví lidí a naší planety, ale pomáhá také znevýhodněným duším k lepší integraci do společnosti.  

Vlastnosti

  • Certifikáty: OEKO-TEX standart 100, Český výrobek
  • Co s ní, až doslouží: Až podložka doslouží, patří do směsného odpadu.
  • Materiál: Dotyková vrstva bambusové froté (80 % bambusová viskóza, 20 % polyester), spodní strana 100% laminovaný polyester
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

OEKO-TEX standart 100, Český výrobek

Co s ní, až doslouží

Až podložka doslouží, patří do směsného odpadu.

Materiál

Dotyková vrstva bambusové froté (80 % bambusová viskóza, 20 % polyester), spodní strana 100% laminovaný polyester

Materiál obalu

Podložka je šetrná, a proto bez obalu.