Attitude Opalovací krém bez vůně SPF 30 (75 g) - pro celou rodinu

Attitude Opalovací krém bez vůně SPF 30 (75 g) – pro celou rodinu, s minerálními filtry


499 

Attitude Opalovací krém bez vůně SPF 30 (75 g) – pro celou rodinu, s minerálními filtry od výrobce Attitude máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


100% přírodní minerální opalovací krém s vysokým ochranným SPF faktorem 30 pro všechny, kteří milují slunce, vodu a dobrodružství v přírodě. Na pokožce vytváří perfektní ochrannou bariéru před UVA i UVB zářením. Nic vám tak nebrání věnovat se vašim oblíbeným aktivitám i na sluníčku. Bez obav jej mohou používat dospělí i děti od 6 měsíců věku. Krém je snadno roztíratelný a nezanechává bílé stopy. Žádné chemické filtry, nanotechnologie, umělé vůně či deriváty z ropy jako u běžných opalovacích krémů. Žádné produkty Attitude, které prodáváme, neobsahují živočišné suroviny ani nebyly testované na zvířatech – jsou tak vhodné pro vegany. Všechny produkty obsahují výhradně rostlinné a minerální složky šetrné k našemu zdraví (neboli worry-free ingredients). Nenajdete v nich žádné chemikálie, mutageny ani endokrinní disruptory (neboli hormonálně aktivní látky).

Vlastnosti

  • Podíl přírodních surovin: 100 %
  • Země původu: Kanada
  • Složení: Zinc oxide (20 %), Aqua, caprylic/capric triglyceride, cetearyl alcohol, cetearyl glucoside, glyceryl isostearate, glyceryl stearate, C10-18 triglycerides, glycerin, polyhydroxystearic acid, ethylhexylglycerin, caprylyl glycol, xanthan gum, sodium gluconate.
  • Další parametry máme zde.
Podíl přírodních surovin

100 %

Země původu

Kanada

Složení

Zinc oxide (20 %), Aqua, caprylic/capric triglyceride, cetearyl alcohol, cetearyl glucoside, glyceryl isostearate, glyceryl stearate, C10-18 triglycerides, glycerin, polyhydroxystearic acid, ethylhexylglycerin, caprylyl glycol, xanthan gum, sodium gluconate.

Hmotnost

75 g