Attitude Ochranná tyčinka na obličej a rty bez vůně SPF 30 (18

Attitude Ochranná tyčinka na obličej a rty bez vůně SPF 30 (18,4 g)


359 

Attitude Ochranná tyčinka na obličej a rty bez vůně SPF 30 (18,4 g) od výrobce Attitude máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:

Přejděte do e-shopu


100% přírodní minerální opalovací tyčinka s vysokým ochranným SPF faktorem 30, která perfektně ochrání citlivou kůži na vašem obličeji, nose, rtech nebo jakékoliv jiné části těla náchylné ke spálení. Tyčinka je vhodná pro dospělé i děti od 6 měsíců věku. Na pokožce vytváří perfektní ochrannou bariéru před UVA i UVB zářením. Díky obsaženému olivovému oleji, kakaovému a bambuckému máslu hydratuje pokožku. Balení v praktické tyčince umožňuje jednoduchou aplikaci, při které spotřebujete menší množství krému a zároveň vaše ruce zůstanou čisté a suché. Žádné produkty Attitude, které prodáváme, neobsahují živočišné suroviny ani nebyly testované na zvířatech – jsou tak vhodné pro vegany. Všechny produkty obsahují výhradně rostlinné a minerální složky šetrné k našemu zdraví (neboli worry-free ingredients). Nenajdete v nich žádné chemikálie, mutageny ani endokrinní disruptory (neboli hormonálně aktivní látky).

Vlastnosti

  • Podíl přírodních surovin: 100 %
  • Země původu: Kanada
  • Složení: Zinc oxide (20%), Olea europaea (olive) fruit oil, euphorbia cerifera (candelilla) wax, theobroma cacao (cocoa) seed butter, butyrospermum parkii (shea) butter, ricinus communis (castor) seed oil, cocos nucifera (coconut) oil, glyceryl stearate se, polyhydroxystearic acid.
  • Další parametry máme zde.
Podíl přírodních surovin

100 %

Země původu

Kanada

Složení

Zinc oxide (20%), Olea europaea (olive) fruit oil, euphorbia cerifera (candelilla) wax, theobroma cacao (cocoa) seed butter, butyrospermum parkii (shea) butter, ricinus communis (castor) seed oil, cocos nucifera (coconut) oil, glyceryl stearate se, polyhydroxystearic acid.

Hmotnost

18,4 g