2SIS Šumivka do koupele Lovender (120 g) - pro uvolnění a relaxaci

2SIS Šumivka do koupele Lovender (120 g) – pro uvolnění a relaxaci


99 

2SIS Šumivka do koupele Lovender (120 g) – pro uvolnění a relaxaci od výrobce 2SIS máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:

Přejděte do e-shopu


Jedna šumivá bomba do vany a zapomenete na stres i všechny starosti. Vychutnejte si chvíli uvolnění a relaxace a zároveň dopřejte své pokožce dokonalou očistu. Blahodárná koupel se šumivkou pokožku dokonale odmastí a zbaví nečistot. Za značkou 2SIS se skrývají dvě sestry ze Slovenska – Martina a Katarína. Rozhodly se vyrábět vlastní poctivou kosmetiku s jednoduchým, vždy 100% přírodním složením a zcela bez palmového oleje. Nám je sympatická domácí ruční výroba, to, že nepřekonatelně krásně voní, i srdce do nich vkládané.

Vlastnosti

  • Podíl přírodních surovin: 100 %
  • Země původu: Slovensko
  • Složení: Sodium Bicarbonate (soda bikarbona), Citric Acid (kyselina citrónová), Prunus Amygdalus Dulcis Oil (mandlový olej), Lavandula angustifolia Oil (levandulový olej), Mica (slída – přírodní barvivo), Kaolin (jíl)
  • Další parametry máme zde.
Podíl přírodních surovin

100 %

Země původu

Slovensko

Složení

Sodium Bicarbonate (soda bikarbona), Citric Acid (kyselina citrónová), Prunus Amygdalus Dulcis Oil (mandlový olej), Lavandula angustifolia Oil (levandulový olej), Mica (slída – přírodní barvivo), Kaolin (jíl)

Hmotnost

120 g