2SIS Sprchové želé Lovender (100 g) - jemné

2SIS Sprchové želé Lovender (100 g) – jemné, voňavé a pečující


199 

2SIS Sprchové želé Lovender (100 g) – jemné, voňavé a pečující od výrobce 2SIS máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Co takhle zkusit něco jiného než klasický sprchový gel? Báječné levandulové želé, jehož jemná vůně vás s každým použitím přenese do slunného Provensálska. Působí blahodárně na vaši pokožku, nevysouší ji a zpomaluje její stárnutí. Použití tohoto želé před spaním vám navodí klidný a spokojený spánek. Za značkou 2SIS se skrývají dvě sestry ze Slovenska – Martina a Katarína. Rozhodly se vyrábět vlastní poctivou kosmetiku s jednoduchým, vždy 100% přírodním složením a zcela bez palmového oleje. Nám je sympatická domácí ruční výroba, to, že nepřekonatelně krásně voní, i srdce do nich vkládané.

Vlastnosti

  • Podíl přírodních surovin: 100 %
  • Země původu: Slovensko
  • Doba spotřeby od data výroby: 9 měsíců
  • Další parametry máme zde.
Podíl přírodních surovin

100 %

Země původu

Slovensko

Doba spotřeby od data výroby

9 měsíců

Složení

Glycerin – palm free (glycerin – bez palmového oleje), Aqua (voda), Potassium Carrageenan (karagenan – mořská řasa), Sodium Cocoyl Isethionate (tenzid z kokosového oleje), Lavandula angustifolia Oil (levandulový olej), Mica (slída – přírodní barvivo), Kaolin (jíl), Cosgard (konzervant – schválený Ecocertem pro certifikovanou přírodní kosmetiku)