2SIS Sprchové želé Cucu (100 g) - jemné

2SIS Sprchové želé Cucu (100 g) – jemné, voňavé a pečující


199 

2SIS Sprchové želé Cucu (100 g) – jemné, voňavé a pečující od výrobce 2SIS máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Konec nudy ve sprše! S tímto ovocným želé si užijete spoustu legrace. Jeho příjemná ovocná vůně vás ráno zaručeně probere a nastartuje a večer zase pomůže zapomenout na starosti všedního dne. Cucu želé důkladně čistí pokožku, hydratuje ji a voní tak, že se budete muset hlídat, abyste jej nesnědli. Za značkou 2SIS se skrývají dvě sestry ze Slovenska – Martina a Katarína. Rozhodly se vyrábět vlastní poctivou kosmetiku s jednoduchým, vždy 100% přírodním složením a zcela bez palmového oleje. Nám je sympatická domácí ruční výroba, to, že nepřekonatelně krásně voní, i srdce do nich vkládané.

Vlastnosti

  • Podíl přírodních surovin: 100 %
  • Země původu: Slovensko
  • Doba spotřeby od data výroby: 9 měsíců
  • Další parametry máme zde.
Podíl přírodních surovin

100 %

Země původu

Slovensko

Doba spotřeby od data výroby

9 měsíců

Složení

Glycerin – palm free (glycerin – bez palmového oleje), Aqua (voda), Potassium Carrageenan (karagenan – mořská řasa), Sodium Cocoyl Isethionate (tenzid z kokosového oleje), Fragaria Vesca Fruit Extract (jahodový extrakt), Rubus Idaeus Fruit Extract (malinový extrakt), Fragaria Vesca Fruit Powder (jahodový prášek), Rubus Idaeus Fruit Powder (malinový extrakt), Mica (slída – přírodní barvivo), Cosgard (schválený Ecocertem pro certifikovanou přírodní kosmetiku)