2SIS Pohodové opalování SPF 20 (100 ml) - s extraktem z mrkvových semen

2SIS Pohodové opalování SPF 20 (100 ml) – s extraktem z mrkvových semen


145 

2SIS Pohodové opalování SPF 20 (100 ml) – s extraktem z mrkvových semen od výrobce 2SIS máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Léto, slunce, odhalená kůže… a také opalování a nebezpečí spálení se. Proto je nutná ochrana! Tenhle nový pohodový výrobek od 2SIS kombinuje tělem milovaný mandlový olej s exotickým kokosovým olejem a extraktem z mrkvových semen, který má zatraceně vysokou ochranu proti UV záření. Středně silné SPF 20 je pro naše podmínky ideální a opalování je pak vážně na pohodu. 🙂 Za značkou 2SIS se skrývají dvě sestry ze Slovenska – Martina a Katarína. Rozhodly se vyrábět vlastní poctivou kosmetiku s jednoduchým, vždy 100% přírodním složením a zcela bez palmového oleje. Nám je sympatická domácí ruční výroba, to, že nepřekonatelně krásně voní, i srdce do nich vkládané.

Vlastnosti

  • Podíl přírodních surovin: 100 %
  • Země původu: Slovensko
  • Doba spotřeby od data výroby: 12 měsíců
  • Další parametry máme zde.
Podíl přírodních surovin

100 %

Země původu

Slovensko

Doba spotřeby od data výroby

12 měsíců

Složení

Prunus amygdalus dulcis oil (mandlový olej), Helianthus annuus Seed Oil & Beta-Carotene (extrakt z mrkvových semen v slunečnicovém oleji), Cocos nucifera oil (kokosový olej), Zinc oxide (oxid zinečnatý)