2SIS Pohodová sprcha - citrus (100 ml) - sprchový gel a šampon 2v1

2SIS Pohodová sprcha – citrus (100 ml) – sprchový gel a šampon 2v1


125 

2SIS Pohodová sprcha – citrus (100 ml) – sprchový gel a šampon 2v1 od výrobce 2SIS máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Sprchový gel a šampón 2v1, není to známá televizní značka a navíc je úplně přírodní a jak pro muže, tak pro ženy? Tak to je ale úplná pohoda! Holky z 2SIS v tomhle voňavém pokladu nakombinovaly hroznový olej s řadou éterických olejů z citrusů – proto je ideální na letní sprchování. Osvěží, provoní a nadchne vás. Stejně jako nás! Za značkou 2SIS se skrývají dvě sestry ze Slovenska – Martina a Katarína. Rozhodly se vyrábět vlastní poctivou kosmetiku s jednoduchým, vždy 100% přírodním složením a zcela bez palmového oleje. Nám je sympatická domácí ruční výroba, to, že nepřekonatelně krásně voní, i srdce do nich vkládané.

Vlastnosti

  • Podíl přírodních surovin: 100 %
  • Země původu: Slovensko
  • Doba spotřeby od data výroby: 9 měsíců
  • Další parametry máme zde.
Podíl přírodních surovin

100 %

Země původu

Slovensko

Doba spotřeby od data výroby

9 měsíců

Složení

Sodium Cocoamphoacetate & Glycerin & Lauryl Glucoside & Sodium Cocoyl Glutamate & Sodium Lauryl Glucose Carboxylate (směs tenzidů rostlinného původu), Aqua (voda), Cetyl alcohol (emulgátor), Vitis vinifera Seed Oil (hroznový olej), Dehydroacetic Acid & Benzyl alcohol (cosgard – konzervant), Lactic Acid (kyselina mléčná), Xanthan Gum (xantanová guma), Citrus Limon Peel Oil (éterický olej – citrón), Citrus aurantium (éterický olej – pomaranč), Citrus paradisii (éterický olej – grep), Citrus Reticulata Peel Oil (éterický olej – mandarinka), Mica (slída – přírodní barvivo)