2SIS Krém na strie a bradavky Mini Me (100 ml) - s heřmánkem a bambuckým máslem

2SIS Krém na strie a bradavky Mini Me (100 ml) – s heřmánkem a bambuckým máslem


225 

2SIS Krém na strie a bradavky Mini Me (100 ml) – s heřmánkem a bambuckým máslem od výrobce 2SIS máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Maminky, je potřeba pečovat i o sebe, nejen o miminko! Pokud vás trápí namáhaná a popraskaná pokožka na bříšku nebo na bradavkách, je tu přírodní, léčivé a voňavé řešení. Sestry z 2SIS pro vás namíchaly hojivý krém plný heřmánku, mandlového oleje a bambuckého másla, který uleví, podpoří zhojení a vykouzlí vám úsměv na tváři. Za značkou 2SIS se skrývají dvě sestry ze Slovenska – Martina a Katarína. Rozhodly se vyrábět vlastní poctivou kosmetiku s jednoduchým, vždy 100% přírodním složením a zcela bez palmového oleje. Nám je sympatická domácí ruční výroba, to, že nepřekonatelně krásně voní, i srdce do nich vkládané.

Vlastnosti

  • Podíl přírodních surovin: 100 %
  • Země původu: Slovensko
  • Doba spotřeby od data výroby: 9 měsíců
  • Další parametry máme zde.
Podíl přírodních surovin

100 %

Země původu

Slovensko

Doba spotřeby od data výroby

9 měsíců

Složení

Prunus amygdalus dulcis oil (mandlový olej), Matricaria chamomilla flower water (heřmánková voda), Cetearyl olivate (emulgační olivový vosk), Butyrospermum parkii (bambucké máslo), Glycerin – palm free (rastlinný glycerin), Cosgard (konzervant schválený Ecocertem), Tocopheryl aceate (vitamín E)