2SIS Balzám na rty v tyčince Tykokos (4 g) - se zvláčňujícím kokosovým olejem

2SIS Balzám na rty v tyčince Tykokos (4 g) – se zvláčňujícím kokosovým olejem


115 

2SIS Balzám na rty v tyčince Tykokos (4 g) – se zvláčňujícím kokosovým olejem od výrobce 2SIS máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:

Přejděte do e-shopu


Tento kokosový zázrak od 2SIS je záchranou i pro ty nejsušší rty a navíc báječně chutná. Obsahuje kokosový olej a bambucké máslo, které spolu účinně bojují proti popraskaným a vysušeným rtům. Chrání je před slunečními paprsky i mrazem. Nově jsou balzámy na rty od 2SIS balené i v praktické tyčince. Za značkou 2SIS se skrývají dvě sestry ze Slovenska – Martina a Katarína. Rozhodly se vyrábět vlastní poctivou kosmetiku s jednoduchým, vždy 100% přírodním složením a zcela bez palmového oleje. Nám je sympatická domácí ruční výroba, to, že nepřekonatelně krásně voní, i srdce do nich vkládané.

Vlastnosti

  • Podíl přírodních surovin: 100 %
  • Země původu: Slovensko
  • Složení: Euphorbia cerifera wax (kandelilový vosk), Cocos Nucifera (kokosový olej), Butyrospermum Parkii (bambucké máslo), Cocos Nucifera Fruit Extract (kokosový extrakt), Mica (slída – přírodní barvivo)
  • Další parametry máme zde.
Podíl přírodních surovin

100 %

Země původu

Slovensko

Složení

Euphorbia cerifera wax (kandelilový vosk), Cocos Nucifera (kokosový olej), Butyrospermum Parkii (bambucké máslo), Cocos Nucifera Fruit Extract (kokosový extrakt), Mica (slída – přírodní barvivo)

Hmotnost

4 g